PRÁCE 🧰

Automechanik

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

Pracovní náplň:

  • provádění středních oprav vozidel, opravy čerpadel, převodovek, výměna karoserií včetně jejich oprav, seřizování brzdových systémů, seřizování vzduchových, hydraulických a elektrických systémů.

Požadujeme:

  • střední odborné vzdělání s výučním listem v oboru automechanik
  • řidičský průkaz skupiny B, C, profesní průkaz výhodou
  • svářečský průkaz (elektro+plyn) - výhodou
  • strojnický průkaz (teleskopické nakladače) výhodou
  • soustružnické práce-výhodou

Nabízíme:

  • platové ohodnocení – platová třída T 6 dle NV č. 341/2017 Sb.
  • individuální osobní ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké benefity dle kolektivní smlouvy

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete profesní životopis na níže uvedený e-mail.

Informace o nabídce Automechanik

Zaměstnavatel: Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace
Místo pracoviště: 8. května 38, Rýmařov, Moravskoslezský kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Požadované vzdělání: střední odborné
Typ úvazku: plný úvazek
Benefity: dovolená 5 týdnů