PRÁCE 🧰

Elektromechanik

aktualizováno před týdnem a více elektromechanik oborově technické práce

Hlavní náplň práce:

  • diagnostika elektro závad, opravy elektroinstalace strojů a zařízení
  • ostatní práce (nakládání odpadů, stěhování strojů atd.)

Požadujeme:

  • vyučení v oboru elektro (vyhl. č.50/1978 Sb., min. §6) podmínkou
  • orientace v technické elektro dokumentaci strojů včetně čtení elektrických schémat
  • samostatnost, manuální zručnost, pečlivost, důslednost a flexibilitu
  • zdravotní způsobilost a dobrá fyzická zdatnost
  • dobrou pracovní morálku, zájem o práci, zodpovědný přístup a spolehlivost

Nabízíme:

  • pracovní režim v dvousměnném provozu (ranní / odpolední)
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • motivující mzdové ohodnocení
  • podíly na výsledcích společností
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • týden dodatkové dovolené
  • příspěvek na stravu formou stravenek

Informace o nabídce Elektromechanik

Zaměstnavatel: KVS EKODIVIZE a.s.
Místo pracoviště: Horní Benešov, Moravskoslezský kraj
Pozice: elektromechanik
Zařazení: oborově technické práce
Požadované vzdělání: střední odborné
Benefity: stravenky dovolená 5 týdnů příspěvek na životní připojištění příspěvek na dopravu