PRÁCE 🧰

Mechanik, údržbář

aktualizováno před týdnem a více provozní údržbář/mechanik oborově technické práce

Požadavky:

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • Znalost hydraulických systémů výhodou
  • Znalost instalace elektrických a elektronických prvků velkou výhodou
  • Ochotu pracovat v třísměnném režimu
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

Náplň práce:

  • Opravy a montážních linek a přídavných zařízení
  • Provádění pravidelných servisních zásahů a preventivních prohlídek
  • Návrhy ke zlepšení

Nabízíme:

  • Motivující pracovní a finanční podmínky
  • Firemní benefity (13. plat, bonusy/prémie, týden dovolené navíc, závodní stravování, občerstvení na pracovišti,..)
  • Podporu zvýšení pracovní kvalifikace
  • Nástup dohodou, možno ihned

Zájemci o pracovní místo zasílejte životopis na e-mail zveřejněný níže. Nebo jednoduše vyplňte dotazník níže a my se vám rádi ozveme.

Informace o nabídce Mechanik, údržbář

Zaměstnavatel: SumiRiko AVS Czech s.r.o.
Místo pracoviště: Drnovice, Zlínský kraj
Pozice: provozní údržbář/mechanik
Zařazení: oborově technické práce
Požadované vzdělání: střední
Benefity: dovolená 5 týdnů bonusy/prémie 13. plat závodní stravování