PRÁCE 🧰

Řidič sk. C + E - BRIGÁDA - Rousínov

aktualizováno před týdnem a více řidič VKD řidič motorového vozidla

PST CLC Mitsui-Soko, a.s., silná zahraniční společnost s mnohaletou tradicí v poskytování logistických služeb, na českém trhu již více jak 30 let, člen japonské skupiny Mitsui-Soko, hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici Řidič.

Co bude Vaším úkolem?

  • Řízení nákladního vozidla řádným a bezpečným způsobem
  • Rozvoz zboží dle plánu a objednávek
  • Účast na nakládce a vykládce vozu
  • Udržování vozidla v čistotě a dobrém technickém stavu
  • Vedení záznamů a dokladů o provozu nákladního vozidla a o činnosti řidiče, běžná administrativa spojená s rozvozem

Co od Vás očekáváme?

  • Min. 2 roky prokazatelná praxe s řízením nákladního vozidla sk. C +E, zkušenost s rozvozem/distribucí
  • Řidičský průkaz C +E
  • Digitální kartu do tachografu
  • Psychotesty a zdravotní způsobilost
  • Praxe s VZV výhodou

Co nabízíme?

  • Dlouhodobou spolupráci formou brigády zejména v letních měsících
  • Práci po – pá v rámci ČR (trasy Jihomoravský kraj), denní návrat domů
  • Při plánování přeprav se řídíme dodržováním směrnice č. 561/2006
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Prostředí, kde je vzájemná spolupráce samozřejmostí
  • Příspěvek na stravování formou 110 Kč stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • Místo výkonu práce Rousínov
  • Nástup možný květen 2024, příp. dle dohody

Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Těšíme se na Vás!

Informace o nabídce Řidič sk. C + E - BRIGÁDA - Rousínov

Zaměstnavatel: PST CLC Mitsui-Soko a.s.
Místo pracoviště: Tománkova 34/9, Rousínov, Jihomoravský kraj
Pozice: řidič VKD
Zařazení: řidič motorového vozidla
Požadované vzdělání: středoškolské
Typ úvazku: brigáda
Požadované jazyky: čeština
Benefity: stravenky