🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 € 🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 €
PRÁCE 🧰
HROMADNÝ NÁKUP 🛞

AUTOELEKTRIKÁŘ, AUTOELEKTRIKÁŘI

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

AUTOEMISTAR GROUP s.r.o.

FRÝDEK-MÍSTEK

35 000 - 50 000 Kč Kč/měsíc

plný úvazek

z:26/5/2021 a:12/12/2023

Společnost AUTOEMISTAR GROUP s.r.o je autorizovaným dealerem automobilů světových značek jako Subaru, Mitsubishi, Suzuki či Opel. Na trhu působíme více jak 25 let. Nedílnou součástí našich aktivit je také servisní činnost. Do našeho kolektivu hledáme důležité členy týmu, autoelektrikáře. Jste profíci přes auta? Hledáte práci, která nebude stereotypní a bude mít smysl? Tak neváhejte a ozvěte se nám!

Náplň práce:

- Autoelektrikář/autoelektrikáři pracovník k montáží doplňků na os. vozidle a karavanech
- Řešení technických problémů a závad na vozidle.

Požadujeme:

- SOU technického směru, vzdělání v oboru
- Časovou flexibilitu
- Organizační schopnosti
- Samostatnost, iniciativu
- Technickou zdatnost
- Znalost práce na PC
- Řidičský průkaz sk. B.

- Výhodou:

- Částečná znalost AJ
- Praxe v oboru.

Nabízíme:

- Náborový příspěvek, práci v příjemném kolektivu, finanční ohodnocení včetně bonusové složky, stravenky, firemní akce, příspěvek na dopravu, slevu na firemní produkty a služby.

Dovednosti:

- Práce s PC
- Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o nabídce AUTOELEKTRIKÁŘ, AUTOELEKTRIKÁŘI

Zaměstnavatel: AUTOEMISTAR GROUP s.r.o.
Místo pracoviště: FRÝDEK-MÍSTEK, Moravskoslezský kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 35 000 - 50 000 Kč
Kč/měsíc
Požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek