🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 € 🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 €
PRÁCE 🧰
HROMADNÝ NÁKUP 🛞

Autoelektrikář- opravář M/Ž

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

ÚSOVSKO AGRO s.r.o.

Klopina

26 000 - 28 000 Kč Kč/měsíc

plný úvazek

Požadavky:

" Výuční list v oboru autoelektrikář
" Schopnost číst a interpretovat technickou dokumentaci a schémata.
" Manuální zručnost a technické myšlení.
" Pečlivost a důslednost při práci.
" Schopnost samostatně řešit problémy.
" Komunikativnost a schopnost spolupracovat v týmu.

" Řidičský průkaz: Skupina B, případně vyšší skupiny výhodou.

Náplň práce
" Diagnostika a oprava elektrických a elektronických systémů automobilů, včetně řídicích jednotek, senzorů, osvětlení, startovacích systémů a dalších elektrických součástek.
" Provádění údržby a kontrol elektrických systémů vozidel.
" Diagnostika závad pomocí diagnostických přístrojů a softwaru.
" Spolupráce s ostatními mechaniky při komplexních opravách vozidel.
" Zajišťování správného fungování všech elektronických systémů vozidel dle technických norem a předpisů.
" Vedení dokumentace k prováděným opravám a údržbám.

Výhody: Stabilní pracovní pozice v rozvíjející se firmě.

" Příjemné pracovní prostředí a kolektiv.
" Práce na HPP.
" Mzdové ohodnocení od 26.000,- Kč do 28.000,- Kč odpovídající Vašim dovednostem a svěřené pozici.
" Kromě standardních benefitů jako je 5 týdnů dovolené poskytujeme po zapracování příspěvek 4000 Kč/rok na wellness pobyty, masáže či dioptrické brýle (od 1.1.2024), příspěvek na penzijní pojištění 1200 Kč/měsíc (po odpracovaných 12 měsících), stravenkový bonus 110 Kč/den (okamžitě). Nabízíme Vám odborný růst a profesní zařazení ve firmě s vysokými cíli a odpovědnou firemní kulturou.
" Místo výkonu práce - Klopina, nástup možný okamžitě

Informace o nabídce Autoelektrikář- opravář M/Ž

Zaměstnavatel: ÚSOVSKO AGRO s.r.o.
Místo pracoviště: Klopina, Olomoucký kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 26 000 - 28 000 Kč
Kč/měsíc
Požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
Benefity: dovolená 5 týdnů