🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 € 🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 €
PRÁCE 🧰
HROMADNÝ NÁKUP 🛞

AUTOMECHANIK/AUTOMECHANICI

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

AUTOEMISTAR GROUP s.r.o.

FRÝDEK-MÍSTEK

30 000 - 55 000 Kč Kč/měsíc

plný úvazek

z:15/6/2023 a:12/12/2023

Společnost AUTOEMISTAR GROUP s.r.o je autorizovaným dealerem automobilů světových značek jako Subaru, Mitsubishi, Isuzu či Opel. Na trhu působíme více jak 25 let. Nedílnou součástí našich aktivit je také servisní činnost. Do našeho kolektivu hledáme důležitého člena týmu, automechanika/automechaniky. Praxe v oboru výhodou. Jsi profíkem přes auta? Hledáš práci, která nebude stereotypní a bude mít smysl? Tak neváhej a ozvi se nám!

Požadujeme:

- Časovou flexibilitu
- Organizační schopnosti
- Samostatnost, iniciativu
- Technickou zdatnost
- Znalost práce na PC
- Řidičský průkaz sk. B.

Výhodou:

- Částečná znalost AJ
- Praxe v oboru.

Náplň práce:

- Automechanik/automechanici pracovník k opravě motorových vozidel a montáží doplňků a příslušenství
- Řešení technických problémů a závad na vozidle.

Nabízíme:

- Práci v příjemném kolektivu, finanční ohodnocení včetně bonusové složky, stravenky, firemní akce, příspěvek na dopravu, slevu na firemní produkty a služby.

Dovednosti:

- Práce s PC
- Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o nabídce AUTOMECHANIK/AUTOMECHANICI

Zaměstnavatel: AUTOEMISTAR GROUP s.r.o.
Místo pracoviště: FRÝDEK-MÍSTEK, Moravskoslezský kraj
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 30 000 - 55 000 Kč
Kč/měsíc
Požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek