🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 € 🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 €
PRÁCE 🧰
Zimní pneu 🛞

DĚLNÍK DÁLNIČNÍ ÚDRŽBY

aktualizováno před týdnem a více ostatní řidič řidič motorového vozidla

Ředitelství silnic a dálnic s. p.

Libníč

32 000 - 37 500 Kč Kč/měsíc

plný úvazek

Náplň práce:

- Řízení vozidla zajišťující zimní a letní údržbu pozemních komunikací
- Přes zimu zajišťování zimní údržby pozemních komunikací; přes léto údržba krajnic, vozovek, sekání travních porostů kolem komunikací, čištění příkopů, úklid odpočívek
- Veškeré práce při údržbě, opravách a odstraňování závad ve sjízdnosti dálnice a jejího příslušenství za provozu a při dodržení bezpečnostních předpisů
- Zajišťování údržby přiděleného vozidla ve stanoveném rozsahu
- Obsluha přidělených mechanizačních prostředků při pracích spojených s údržbou dálnice
- Periodická údržba svěřené techniky včetně vedení dokumentace.

Požadavky: profesní průkaz + řidičské oprávnění C + E, dopravně psychologické vyšetření, strojnický průkaz na kolové nakladače výhodou

Zaměstnanecké výhody:

- Mzdový tarif, osobní příplatek + možnost osobního bonusu
- Příplatek za směnný provoz (1.300 Kč), zvláštní příplatek (5.000 Kč),
- Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenkový paušál, benefitní karta MůjUp či penzijní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, možnost využití firemních rekreačních zařízení, permanentky do ZOO, Aquaparku a na lyže, slevy u cestovních kanceláří Čedok, Invia a Alexandria)

Informace o nabídce DĚLNÍK DÁLNIČNÍ ÚDRŽBY

Zaměstnavatel: Ředitelství silnic a dálnic s. p.
Místo pracoviště: Libníč, Jihočeský kraj
Pozice: ostatní řidič
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 32 000 - 37 500 Kč
Kč/měsíc
Požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek