🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 € 🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 €
PRÁCE 🧰
Zimní pneu 🛞

Dispečer/ka pro technický dispečink

aktualizováno před týdnem a více elektromechanik oborově technické práce

Nemocnice Šumperk a.s.

Šumperk

25 000 - 29 000 Kč Kč/měsíc

plný úvazek

Co požadujeme:

o minimálně SO vzdělání (výuční list), SŠ vzdělání technického zaměření v oblasti elektrotechniky;
o platnou odbornou způsobilost v elektrotechnice dle NV 194/2022 Sb. § 6 odst. 1 - pro samostatnou činnost na elektrických zařízeních v provozu;
o odbornou praxi v oblasti elektrotechniky a provádění technické údržby;
o zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost;
o aktivní přístup při výkonu práce a realizaci svěřených úkolů;
o schopnost týmové spolupráce, komunikační dovednosti, pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Co Vás čeká:

o zajištění nepřetržitého provozu technického dispečinku ve 12 hod. směnách (od 07:00-19:00, 19:00 - 07:00);

o obsluha zařízení centrálního technického dispečinku nemocnice;
o ovládání a řízení jednotlivých technologických celků;
o kontrola a obsluha bezpečnostních systémů nemocnice;
o řešení vzniklé provozní poruchy a havárie;
o podílení se na operativní údržbě a odstraňování závad.

Co nabízíme:

o zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
o plný pracovní úvazek, kontinuální vzdělávání;
o stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
o široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity.

Zaměstnanecké výhody: Multisport karta, osobní poradenství - služba ELA, zvýhodněné zaměstnanecké volání i pro rodinné příslušníky, karta benefitů, příspěvek na stravné, dovolená 25 dní, akce pro zaměstnance, příspěvek na penzijní připojištění, bezúročné zápůjčky relaxační pobyty a vouchery za zvýhodněné ceny, slevy u smluvních partnerů atd.

Informace o nabídce Dispečer/ka pro technický dispečink

Zaměstnavatel: Nemocnice Šumperk a.s.
Místo pracoviště: Šumperk, Olomoucký kraj
Pozice: elektromechanik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 25 000 - 29 000 Kč
Kč/měsíc
Požadované vzdělání: Nižší střední odborné
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
Benefity: dovolená 5 týdnů
Vhodné pro: absolventy: ano