🇦🇹 Diesel 1,56 € Natural 95 1,59 € 🇨🇿 Diesel 36,16 Kč Natural 95 38,14 Kč 🇩🇪 Diesel 1,63 € Natural 95 1,82 € 🇫🇷 Diesel 1,67 € Natural 95 1,84 € 🇭🇷 Diesel 1,37 € Natural 95 1,43 € 🇭🇺 Diesel 595,90 HUF Natural 95 597,30 HUF 🇮🇹 Diesel 1,71 € Natural 95 1,85 € 🇵🇱 Diesel 6,43 PLN Natural 95 6,55 PLN 🇸🇮 Diesel 1,46 € Natural 95 1,44 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,63 € 🇦🇹 Diesel 1,56 € Natural 95 1,59 € 🇨🇿 Diesel 36,16 Kč Natural 95 38,14 Kč 🇩🇪 Diesel 1,63 € Natural 95 1,82 € 🇫🇷 Diesel 1,67 € Natural 95 1,84 € 🇭🇷 Diesel 1,37 € Natural 95 1,43 € 🇭🇺 Diesel 595,90 HUF Natural 95 597,30 HUF 🇮🇹 Diesel 1,71 € Natural 95 1,85 € 🇵🇱 Diesel 6,43 PLN Natural 95 6,55 PLN 🇸🇮 Diesel 1,46 € Natural 95 1,44 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,63 €
PRÁCE 🧰
KALKULAČKA NÁKLADŮ 🚗

Logistická firma přijme posádku (řidič + závozník) užitkového vozu na 10 palet (do 3,5 tuny)

aktualizováno před týdnem a více řidič sk. B řidič motorového vozidla

TESPRO LOGISTIC S.R.O.

Kralupy nad Vltavou

70 000 - 140 000 Kč

plný úvazek

Místo pracoviště:     Kralupy nad Vltavou

Smluvní vztah:         Práce na živnostenský list / IČO

Pracovní doba:         12hodinové směny (pouze denní, krátký/dlouhý týden, po-ne, včetně většiny svátků, průměrně 15 směn měsíčně)

Hrubá mzda:             70 000 Kč měsíčně (cca 55 000 Kč čistého měsíčně / 3 666 Kč čistého denně)

Náplň práce:

·       Nástup na směnu mezi 6:00 až 8:00 v závislosti na plánu nakládky (sděleno den předem)

·       Převzetí a nakládka zboží v areálu dodavatele (vše je již připraveno od skladníků)

·       Rozvoz zboží dle předem stanového plánu (průměrně 20 zásilek a 300 km denně)

·       Doručení zboží za první dveře / výnos zboží až do bytu / rozbalení zboží a základní instalace / odvoz starého spotřebiče / svoz reklamací (v závislosti na objednávce zákazníka)

·       Manipulace s finanční hotovostí

·       Směna končí návratem do depa po rozvozu poslední zásilky

Požadujeme:

·       Řidičský průkaz sk. B (u závozníka výhodou nikoliv podmínkou)

·       Zdvořilé vystupování

·       Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost (řidič je vedoucí dvoučlenné posádky)

·       Aktivní přístup k práci a dochvilnost

·       Dobrý zdravotní stav a fyzická kondice (budete manipulovat s rozměrným zbožím s vyšší hmotností – ledničky, pračky atd.)

·       Praxi s řízením skříňové či plachtové dodávky (výhodou nikoliv podmínkou)

·       Znalost českého jazyka na komunikativní úrovni (u řidiče podmínkou)

Nabízíme:

·       Celoroční rozvoz zásilek pro největšího dodavatele elektroniky v České republice

·       Možnost dohodnout mzdu jako fixní (bez ohledu na počet rozvezených zásilek) nebo jako variabilní (v závislosti na počtu rozvezených zásilek)

·       Možnost přivýdělku navýšením počtu směn až na dvojnásobek uvedené měsíční mzdy

·       Přátelský kolektiv a psychicky nenáročnou práci – domů jdete s „čistou hlavou“

·       Pomoc s vyřízením živnostenského oprávnění (IČO)

·       Vstupní školení, kde se vše naučíte

·       Pojištění odpovědnosti, které za vás naše firma uhradí

Informace o nabídce Logistická firma přijme posádku (řidič + závozník) užitkového vozu na 10 palet (do 3,5 tuny)

Zaměstnavatel: TESPRO LOGISTIC S.R.O.
Místo pracoviště: Kralupy nad Vltavou, Středočeský kraj
Pozice: řidič sk. B
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 70 000 - 140 000 Kč
V závislosti na počtu odpracovaných dnů
Požadované vzdělání: Základní
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: ŽL / IČO
Požadované jazyky: čeština
Benefity: pracovní oblečení školení pojištění odpovědnosti zaměstnance vůči zaměstnavateli
Vhodné pro: absolventy uprchlíky bez praxe