🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 € 🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 €
PRÁCE 🧰
Zimní pneu 🛞

Mechanik

aktualizováno před týdnem a více elektromechanik oborově technické práce

BBC Bircher Czech s.r.o.

Hranice

od 20 500 Kč Kč/měsíc

plný úvazek

Náplň práce:

montáž průmyslových rozvaděčů pro zákazníky z řad výrobců strojních zařízení, včetně zahraničích

Požadujeme:

manuální zručnost; samostatnost; zodpovědnost; cílevědomost; schopnost učit se novým věcem;
praxe v elektrotechnické výrobě - výhodou; dorozumívací znalost AJ nebo NJ - výhodou

Nabízíme:

pracovní prostředí v nové výrobní hale; zázemí stabilní a rozvíjející se nadnárodní společnosti,
možnosti osobního růstu a dalšího vzdělávání, možný kariérní postup; obědy zcela zdarma, příspěvek na dopravu, volné vstupy do divadla, na bazén a do sauny, výhodné mobilní tarify, firemní akce, pitný režim na pracovišti, placená přestávka na svačinu, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, jeden den dovolené navíc za každé tři odpracované roky

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Soňa Šamajová:

- telefonicky (pondělí až pátek od 08,00 do 15,00hod.) na čísle +420 581 650 015;
- osobně na adrese místa výkonu práce

Místo výkonu práce: Behr Bircher Cellpack BBC Czech s. r. o. - pracoviště Hranice, Tovární č.p. 2147, 753 01 Hranice 1

Informace o nabídce Mechanik

Zaměstnavatel: BBC Bircher Czech s.r.o.
Místo pracoviště: Hranice, Olomoucký kraj
Pozice: elektromechanik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: od 20 500 Kč
Kč/měsíc
Požadované vzdělání: Základní + praktická škola
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
Benefity: příspěvek na dopravu závodní stravování
Vhodné pro: absolventy: ano