🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 € 🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 €
PRÁCE 🧰
Zimní pneu 🛞

Obchodní referent/ka

aktualizováno před týdnem a více obchodní referent prodej a obchod

ASTOS Machinery a.s.

30 000 - 35 000 Kč Kč/měsíc

plný úvazek

Místo výkonu práce: Selbská 18, 352 01 Aš

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení

Pracovní doba: ranní směna s pružnou pracovní dobou (pevná část 8:00-14:00 h)

Náplň práce: jednání se zahraničními i českými obchodními partnery (jak se stávajícími, tak vyhledávání nových příležitostí), sjednávání zakázek

Požadujeme: SŠ vzdělání (nejlépe ekonomického zaměření nebo strojírenského zaměření), znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni, znalost práce na PC (v programech MS Office), samostatnost, pečlivost, praxe v oboru výhodou

Nabízíme: zázemí silné a stabilní společnosti, motivující finanční ohodnocení, celá řada firemních benefitů (příspěvek na dopravu, příspěvek na stravné ve výši 90,- Kč/směna aj.), práce v příjemném kolektivu, příspěvek na penzijní spoření

Dovednosti:

- znalost práce na PC

Informace o nabídce Obchodní referent/ka

Zaměstnavatel: ASTOS Machinery a.s.
Místo pracoviště: Aš, Karlovarský kraj
Pozice: obchodní referent
Zařazení: prodej a obchod
Mzdové ohodnocení: 30 000 - 35 000 Kč
Kč/měsíc
Požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
Benefity: příspěvek na dopravu