🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 € 🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 €
PRÁCE 🧰
Zimní pneu 🛞

OPERÁTOR CALL CENTRA (M/Ž)

aktualizováno před týdnem a více pracovník call centra prodej a obchod

SAVE ToDo s.r.o.

Třebíč

15 000 - 35 000 Kč Kč/měsíc

plný úvazek

Nabídka Práce: Operátor Call Centra

Chcete být součástí dynamického týmu a podílet se na poskytování vynikající zákaznické podpory? Hledáme komunikativní a empatické jednotlivce na pozici operátora call centra. Přidejte se k nám a pomozte nám zlepšovat zákaznickou zkušenost.

Náplň práce:

o Řešení dotazů a problémů zákazníků
o Poskytování informací o produktech a službách
o Zpracování zákaznických požadavků a jejich eskalace v případě potřeby
o Aktualizace zákaznických údajů v interním systému

Požadujeme:

o Výborné komunikační schopnosti a příjemné vystupování
o Schopnost naslouchat a efektivně řešit problémy
o Znalost práce na počítači (MS Office, internet)
o Plynulá čeština, angličtina výhodou
o Flexibilita a týmový duch
o Předchozí zkušenosti na podobné pozici jsou výhodou, nikoli podmínkou

Nabízíme:

o Stabilní zaměstnání v rostoucí firmě
o Odpovídající platové ohodnocení a bonusy
o Možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání
o Přátelské pracovní prostředí a podporu týmu
o Bonusy zaměstnanecké benefity

Zaměstnanecké výhody:

Po zapracování možnost home office, notebook, možnost firemní SIM.

Vhodné i pro OZZ.

Informace o nabídce OPERÁTOR CALL CENTRA (M/Ž)

Zaměstnavatel: SAVE ToDo s.r.o.
Místo pracoviště: Třebíč, Kraj Vysočina
Pozice: pracovník call centra
Zařazení: prodej a obchod
Mzdové ohodnocení: 15 000 - 35 000 Kč
Kč/měsíc
Požadované vzdělání: Základní + praktická škola
Smluvní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek, Pracovní poměr - zkrácený úvazek, Dohoda o provedení práce, Dohoda o pracovní činnosti
Vhodné pro: absolventy: ano