🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 € 🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 €
PRÁCE 🧰
Zimní pneu 🛞

Předák/čka výroby

aktualizováno dnes skladník logistika a doprava

METAL TRADE COMAX, a.s.

Velvary

od 35 000 Kč Kč/měsíc

plný úvazek

Požadujeme:

- Vyučení
- Znalost práce na PC
- Dobré komunikační schopnosti
- Pečlivost, samostatnost, logické myšlení

Náplň práce:

- Příprava podkladů pro výrobu
- Kontrola a evidence výrobní dokumentace
- Komunikace s firemním týmem a externími partnery
- Práce na stálé ranní směně
- Práce ve Velvarech

Nabízíme:

- Nástupní mzdu 35 000 Kč
- Po zkušební době až 20% odměny
- Docházkový bonus
- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- Náborový příspěvek
- Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- Práce v příjemném kolektivu a moderním prostředí
- Dotované závodní stravování
- Příspěvek na kartu Multisport

Informace o nabídce Předák/čka výroby

Zaměstnavatel: METAL TRADE COMAX, a.s.
Místo pracoviště: Velvary, Středočeský kraj
Pozice: skladník
Zařazení: logistika a doprava
Mzdové ohodnocení: od 35 000 Kč
Kč/měsíc
Požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek