🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 € 🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 €
PRÁCE 🧰
HROMADNÝ NÁKUP 🛞

Provozní zámečník / zámečnice

aktualizováno před týdnem a více zámečník oborově technické práce

ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.

Rychnov nad Kněžnou

od 30 000 Kč Kč/měsíc

plný úvazek

Požadujeme:

- SOU/SŠ vzdělání technického zaměření (strojírenství, mechatronika, instalatérství)
- schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
- ochota k dvousměnnému provozu
- základní znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B
- samostatnost, spolehlivost, flexibilita.

Náplň práce:

- identifikovat a operativně odstraňovat poruchy především NC/CNC strojů, zařízení a galvanických linek
- zajišťovat komplexní údržbu a opravy robotických a automatizovaných pracovišť
- provádět preventivní údržbu a opravy NC/CNC strojů, strojních a vyhrazených zařízení, galvanických linek a vést o tom záznamy
- provádět preventivní údržbu a opravy na mechanických částech budov a vést o tom záznamy.

Nabízíme:

- práci v čistém a bezpečném pracovním prostředí
- 7,5 hodinovou pracovní směnu
- výkonnostní příplatek, 13. mzdu
- 5 týdnů dovolené, 3 dny "sick day"
- dotované stravování a jídelnu s doplňkovým prodejem
- příspěvek na penzijní připojištění, docházkový bonus
- program benefitů Cafeterie.

Dovednosti:

- Práce s PC
- Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o nabídce Provozní zámečník / zámečnice

Zaměstnavatel: ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.
Místo pracoviště: Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj
Pozice: zámečník
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: od 30 000 Kč
Kč/měsíc
Požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
Benefity: dovolená 5 týdnů bonusy/prémie závodní stravování