🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 € 🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 €
PRÁCE 🧰
Zimní pneu 🛞

ŘIDIČ/KA VYSOKOZDVIŽNĚHO VOZÍKU

aktualizováno dnes skladník logistika a doprava

KV Final s.r.o.

Čtveřín

30 000 - 35 000 Kč Kč/měsíc

plný úvazek

Náplň práce:

- nakládání vozidel expedovanými výrobky dle dodacích listů a výrobky do kooperace dle výdejky
- vykládání vozidel s výrobky z kooperace, uložení do skladu výrobků
- skládání prázdných obalů, jejich uložení na určené místo
- skládání vstupního materiálu, jeho uložení do skladu materiálu
- manipulace s materiálem (ze skladu do výroby, ve výrobě, do skladu polotovarů)
- manipulace s nástroji (nasazení na lis, uložení)

Požadujeme:

- SOU vzdělání technického směru, nejlépe s výučním listem
- řidičské oprávnění na vysokozdvižný vozík
- pořádkumilovnost, flexibilita, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě

Nabízíme:

- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
- pro zkušené pracovníky velmi nadstandardní finanční ohodnocení
- trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
- hrazenou práci přesčas včetně příplatků
- dotované závodní stravování
- nástupní bonus 15.000 Kč
- odměny za přivedení nového kolegy 15.000 Kč
- skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit

Místo výkonu práce: Doubí u Turnova

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Dovednosti:

- Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Informace o nabídce ŘIDIČ/KA VYSOKOZDVIŽNĚHO VOZÍKU

Zaměstnavatel: KV Final s.r.o.
Místo pracoviště: Čtveřín, Liberecký kraj
Pozice: skladník
Zařazení: logistika a doprava
Mzdové ohodnocení: 30 000 - 35 000 Kč
Kč/měsíc
Požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
Benefity: bonusy/prémie závodní stravování