🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 € 🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 €
PRÁCE 🧰
Zimní pneu 🛞

ŘIDIČ / ŘIDIČKA

aktualizováno před týdnem a více řidič sk. B řidič motorového vozidla

BIKERS CROWN, s.r.o.

Chlumec nad Cidlinou

od 30 000 Kč Kč/měsíc

Náplň práce: Náplň práce: rozvoz zboží pro prodejní síti v ČR, práce ve skladu a expedici (vybalování zboží, příprava zboží k rozvozu …), příprava a výpomoc při tuzemských i zahraničních výstavách.

Požadavky: řidičský průkaz skupiny B + E, zkušenost řízení dodávkového vozu a vysokozdvižného vozíku, samostatnost, manuální zručnost, příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti. Řidičský průkaz na motocykl výhodou.

Nabízíme: nákup na zaměstnaneckou slevu, příspěvek na stravné do výše 1500 Kč měsíčně, benefity po uplynutí odpracovaných let, firemní akce, rodičovský příspěvek ve výši 2000 Kč na dítě, dovolená 24 dní, zvýhodněný telefonní tarif pro celou rodinu a zvýhodněné tankování, firemní snídaně apod.

Informace o nabídce ŘIDIČ / ŘIDIČKA

Zaměstnavatel: BIKERS CROWN, s.r.o.
Místo pracoviště: Chlumec nad Cidlinou, Královéhradecký kraj
Pozice: řidič sk. B
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: od 30 000 Kč
Kč/měsíc
Požadované vzdělání: Nižší střední odborné
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
Vhodné pro: absolventy: ano