🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 € 🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 €
PRÁCE 🧰
Zimní pneu 🛞

řidič / řidička speciálního vozidla

aktualizováno dnes ostatní řidič řidič motorového vozidla

KŠ PREFA s.r.o.

Štětí

od 160 Kč Kč/hod.

plný úvazek

Náplň práce:

řízení a běžná údržba autodomíchávače betonu (mixu)
komunikace s dispečerem betonáren a případně zákazníkem

Požadujeme:

řidičské oprávnění sk. C + profesní průkaz
čeština na komunikativní úrovni
samostatnost, pečlivost a aktivní přístup k možnému profesnímu růstu
praxe s řízením nákladního či speciálního vozidla výhodou

Nabízíme:

25 dní dovolené, výkonnostní prémie, systém ,,Cafeteria", příspěvek na stravné, nabídka vzdělávacích kurzů

Způsob kontaktu o volné pracovní místo:

Informace o nabídce řidič / řidička speciálního vozidla

Zaměstnavatel: KŠ PREFA s.r.o.
Místo pracoviště: Štětí, Ústecký kraj
Pozice: ostatní řidič
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: od 160 Kč
Kč/hod.
Požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek