🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 € 🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 €
PRÁCE 🧰
HROMADNÝ NÁKUP 🛞

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

aktualizováno před týdnem a více skladník logistika a doprava

MONACO int. s.r.o.

Praha 19

od 30 000 Kč Kč/měsíc

Společnost Monaco int. s.r.o. působí na českém a slovenském trhu více než 30 let. Zaměřuje se na dovoz a prodej technologického vybavení pro gastronomii, široký sortiment stolního, kuchyňského a banketového vybavení pro hotely a restaurace, kompletního vybavení pro pizzerie od strojního vybavení po suroviny, včetně receptur a zaškolení. Dále nabízíme široký sortiment cukrářských, zmrzlinářských a pekařských surovin, pomůcek a doplňků pro cukrárny a výrobny. Od roku 2010 provozujeme vlastní e-shop.

Aktuálně rozšiřujeme náš importní tým a hledáme vhodné kandidáty na obsazení pozice:

Skladník/ řidič

Náplň práce:

příjem a výdej zboží

kontrola dodacích listů a dalších průvodních dokumentů

ukládání, kontrola a skladování zboží

výpomoc při přípravě,nakládkách a vykládkách zboží

komunikace se zákazníkem

převoz zboží mezi sklady

úzká spolupráce s ostatními úseky

Požadujeme:

ŘP sk.B

fyzická zdatnost (manipulace s břemeny)

spolehlivost, samostatnost

odpovědný přístup

čistý TR

příjemné vystupování ,odolnost vůči stresu

předchozí zkušenost na stejné obdobné pozici je výhodou

Nabízíme:

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Zaměstnanecké slevy na náš sortiment

Mobilní telefon

Multisport kartu

Pro výběrové řízení na tuto pozici bude společnost Monaco int.. s.r.o., IČO 60471271, Mladoboleslavská čp. 209 Praha 9, Kbely, PSČ 197 00 jakožto správce zpracovávat Vámi poskytnuté ( či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU)2016/679.zkušenost na obdobné pozici - platný potravinářský průkaz - platné oprávnění pro obsluhu VZV. Nabízíme: - nástupní mzda dle zkušeností 25.000 - 28.0000,- Kč - firemní telefon se neomezeným voláním po ČR a 4GB dat - pracovní doba pondělí - pátek od 8:00 - 16:30, víkendy volné - zázemí rodinné společnosti - náročnou práci, kde za sebou vidíte ihned výsledek. zaměstnanecké ceny na prodávaný sortiment, apod.

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Informace o nabídce Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Zaměstnavatel: MONACO int. s.r.o.
Místo pracoviště: Praha 19, Hlavní město Praha
Pozice: skladník
Zařazení: logistika a doprava
Mzdové ohodnocení: od 30 000 Kč
Kč/měsíc
Požadované vzdělání: Nižší střední odborné
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek