PRÁCE 🧰

Skladník-(ice) s VZV

aktualizováno před týdnem a více skladník logistika a doprava

Naše společnost Maurice Ward & Co., s.r.o. patří do skupiny Maurice Ward Group, která nabízí úplný sortiment spedičních, celně deklaračních a logistických služeb. Proto vám dokážeme nabídnout komplexní služby odpovídající mezinárodní úrovni. Za více než 50 let fungování si společnost vybudovala síť provozoven, které plně pokrývají území celé Evropy. Pojďte se přidat k zdravé mezinárodní firmě střední velikosti.

Pracovní náplň:

  • přesuny zboží v rámci skladu, odpovědnost za nakládky
  • práce se skenerem
  • práce s firemním softwarem
  • práce na 2 směny (ranní 6-14:15hod., odpolední 13:45-22hod.)
  • vykládání kontejnerů

Požadavky:

  • min. vyučení, zkušenosti ve skladu velkou výhodou
  • manuální zručnost, flexibilta
  • trestní bezúhonnost, průkaz na VZV výhodou ne podmínkou

Nabízíme:

  • nástupní bonus 15.000,- po odpracování 3 měsíční zkušební doby
  • příspěvek na stravování + bonus za docházku
  • vánoční bonus
  • týden dovolené navíc (5 týdnů dovolené)
  • firemní svoz z Plzně
  • příspěvek za doporučení nového zaměstnance 15.000,-
  • pro sportovce nabízíme MultiSport karta
  • levnější mobilní tarif

Informace o nabídce Skladník-(ice) s VZV

Zaměstnavatel: Maurice Ward & Co., s.r.o.
Místo pracoviště: Dobřanská 665, Štěnovice, Plzeňský kraj
Pozice: skladník
Zařazení: logistika a doprava