🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 € 🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 €
PRÁCE 🧰
HROMADNÝ NÁKUP 🛞

SKLADNÍK/NICE

aktualizováno před týdnem a více skladník logistika a doprava

Kitron Czech a.s.

Lanškroun

od 23 400 Kč Kč/měsíc

plný úvazek

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

MZDA: výše mzdy od 21 500 Kč, po zkušební době navýšení mzdy

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

- fyzický příjem, kontrola naskladňování materiálu, vyskladňování, udržování skladu v předepsaných podmínkách
- jednoduché činnosti v informačním systému

PRACOVNÍ DOBA: 7,5 hod/denně

POŽADUJEME:

- pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
- zkušenosti na obdobné pozici vítány

NABÍZÍME:

- zajímavá a stabilní pracovní příležitost
- možnost profesního růstu
Pracovní poměr je uzavřen na dobu určitou s možností převedení na dobu neurčitou

Informace o nabídce SKLADNÍK/NICE

Zaměstnavatel: Kitron Czech a.s.
Místo pracoviště: Lanškroun, Pardubický kraj
Pozice: skladník
Zařazení: logistika a doprava
Mzdové ohodnocení: od 23 400 Kč
Kč/měsíc
Požadované vzdělání: Nižší střední odborné
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
Benefity: dovolená 5 týdnů bonusy/prémie závodní stravování