🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 € 🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 €
PRÁCE 🧰
Zimní pneu 🛞

Skladník, reklamační technik

aktualizováno před týdnem a více skladník logistika a doprava

stewal-group s.r.o.

Český Těšín

160 - 180 Kč Kč/hod.

zkrácený úvazek

Náplň práce:

- fyzicky namáhavá práce-zvedání těžkých břemen
- komunikace se zákazníky
- zpracovávání a kompletace objednávek
- výdej a příjem zboží, balení zásilek a palet
- zajištění chodu skladu
- kompletní řešení reklamací
- kontrola shody produktu při přejímce zboží
- zajišťování nákupu zboží
- kontrola stavu položek na skladě

Požadujeme:

- ŘP skupiny B (dovoz zboží s velkou dodávkou, praxe v řízení výhodou)
- základní znalosti PC (Office)
- vzdělání min. SOU s maturitou, výhodou elektro obor
- základní znalost AJ, Polština velkou výhodou
- vítaná je předchozí praxe v eshopu při kompletaci a expedici zásilek

Nabízíme:

- práci na zkrácený pracovní úvazek

- mzda po zkušební době: 180kč/h

- místo výkonu práce: Český Těšín

- jednosměnný provoz: 9:00 - 15:00

Dovednosti:

- Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o nabídce Skladník, reklamační technik

Zaměstnavatel: stewal-group s.r.o.
Místo pracoviště: Český Těšín, Moravskoslezský kraj
Pozice: skladník
Zařazení: logistika a doprava
Mzdové ohodnocení: 160 - 180 Kč
Kč/hod.
Požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Typ úvazku: zkrácený úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Požadované jazyky: angličtina polština