🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 € 🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 €
PRÁCE 🧰
Zimní pneu 🛞

Skladník/skladnice náhradních dílů na kamiony

aktualizováno dnes skladník logistika a doprava

CHLADNÍČEK autodíly, s.r.o.

Olomouc

od 35 000 Kč Kč/měsíc

plný úvazek

Nástup možný ihned.

Požadujeme: Praxi v oblasti logistiky, expedice a skladování, přátelské vystupování, komunikativnost, odolnost vůči stresu, zodpovědnost, spolehlivost, základy práce s PC, aktivní přístup. Oprávnění řízení VZV, řidičský průkaz sk. B.

Náplň práce: Příjem a výdej zboží včetně vychystání. Inventarizace skladu. Spolupráce a komunikace s ostatními odděleními společnosti. Odpovědnost za pořádek svěřeného úseku a dodržování bezpečnosti práce. Řešení denních provozních situací.

Praxe v oblasti prodeje náhradních dílů na nákladní vozidla VÝHODOU!

Nástupní plat: 35 000,- Kč + osobní hodnocení. Zaměstnanecké benefity.

Dovednosti:

- Práce s PC
- Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
- Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Informace o nabídce Skladník/skladnice náhradních dílů na kamiony

Zaměstnavatel: CHLADNÍČEK autodíly, s.r.o.
Místo pracoviště: Olomouc, Olomoucký kraj
Pozice: skladník
Zařazení: logistika a doprava
Mzdové ohodnocení: od 35 000 Kč
Kč/měsíc
Požadované vzdělání: Základní + praktická škola
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek