PRÁCE 🧰

Skladník

aktualizováno před týdnem a více skladník logistika a doprava

Proč bychom měli pracovat spolu?

Je to nevěřitelné, ale Mubea je na trhu již více než 100 let. Máme pobočky ve 20 zemích světa a jsme jeden z nejvýznamnějších celosvětových výrobců dílů pro automobilový průmysl. V našem sídle v Žebráku zaměstnáváme přes 1300 lidí a zabýváme se výrobou systémů napínáků klínového řemene, komponentů k tyčím stabilizátorů i dílů z karbonových vláken a kompozitních materiálů. Dejte nám o sobě vědět a my Vám dáme příležitost!

Co vás čeká:

  • Práce ve skladu výroby dílů z karbonových vláken
  • Práce v souladu s platnými pracovními postupy odd. logistiky
  • Nakládka, vykládka a manipulace s materiálem
  • Příprava materiálu dle požadavky
  • Zaskladňování a vyskladňování materiálu
  • Práce v podnikovém systému skladového hospodářství
  • Interní komunikace s ostatními odd.
  • Manipulace VZV

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Zdravotní způsobilost
  • Práce na směny
  • Oprávnění pro jízdu s VZV, minimálně kategorie W1 a D
  • Uživatelská znalost práce na PC

Co vám můžeme nabídnout:

  • Náborový příspěvek 40 000 Kč
  • Odměna za doporučení nového pracovníka 20 000 Kč
  • Vánoční prémie
  • Pravidelné navyšování platu
  • Svoz zdarma
  • Mzda vždy nejpozději 15. na účtu
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Odměny za pracovní a životní jubilea
  • Odměny za zlepšovací nápady
  • Akce pro zaměstnance

Informace o nabídce Skladník

Zaměstnavatel: Mubea Transmission Components s.r.o.
Místo pracoviště: Za Dálnicí 510, Žebrák, Středočeský kraj
Pozice: skladník
Zařazení: logistika a doprava