🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 € 🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 €
PRÁCE 🧰
HROMADNÝ NÁKUP 🛞

Strojník / Řidič, obsluha stavebních, lesních strojů

aktualizováno před týdnem a více ostatní řidič řidič motorového vozidla

Traťová strojní společnost, a.s.

Ostrava

30 000 - 38 000 Kč Kč/měsíc

plný úvazek

Co budete dělat
Obsluha stavebních strojů. Práce v lesních oborách, na rybnících, vhodná pro milovníky přírody

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
1) Vyučení v oboru - opravář/mechanik lesních a zemědělských strojů, zahradník, pěstitel nebo v jiném příbuzném oboru.

2) ŘP sk.: B, C, E, T, s praxí.

Výhodou bude, pokud budete umět
Praxe v lesnictví a zahradnictví vítána.
Praxe v obsluze stavebních strojů a strojní průkaz na kolové nakládače - výhodou.
Manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, bezúhonnost, flexibilita.

Co vám můžeme nabídnout:

- platové ohodnocení dle praxe a zkušeností,
- závodní stravování,
- zaměstnání v kmenovém stavu,
- práci ve stabilní společnosti,
- práce na HPP v 1 směnném provozu, ranní směny od 6 - 14 hod, PO-PÁ
- nástup IHNED (po absolvování vstupní lékařské prohlídky), nebo po dohodě

Vhodné i pro absolventy

Informace o nabídce Strojník / Řidič, obsluha stavebních, lesních strojů

Zaměstnavatel: Traťová strojní společnost, a.s.
Místo pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský kraj
Pozice: ostatní řidič
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 30 000 - 38 000 Kč
Kč/měsíc
Požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek