🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 € 🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 €
PRÁCE 🧰
Zimní pneu 🛞

Technicko - obchodní zástupce (vhodné i pro OZZ)

aktualizováno dnes obchodní zástupce prodej a obchod

MELON inox s.r.o.

Ostrava

30 000 - 50 000 Kč Kč/měsíc

Požadavky: minimálně středoškolské vzdělání (výhodné v oboru strojírenství); úspěšná praxe na obchodní pozici; schopnost týmové spolupráce a aktivní přístup; platný řidičský průkaz skupiny B a aktivní řidič; komunikativní znalost anglického jazyka výhodou

Jsme společností, která se věnuje prodeji vlastních výrobků, hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici obchodního zástupce. Budete mít možnost ponořit se do světa hledání nových obchodních příležitostí, přičemž se zaměříte na budování nových vztahů s klienty a rozvoj našeho obchodního portfolia.

Popis pozice
- Budete se aktivně věnovat hledání nových obchodních příležitostí, připravovat podklady pro jednání a obchodní smlouvy, a současně se budete soustředit na budování vztahů s novými zákazníky.
- Spolupráce na vývoji našich produktů.
- Kalkulace cenových nabídek.
- Implementace propagace a marketingových akcí.
- Precizní zaznamenávání vašich aktivit do systému a pravidelný reporting.

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ), OZP.

Pracovní doba 7:00 - 15:30 hod.

Zaměstnanecké výhody: stabilní zázemí, benefity, stravenky, bonusy, prémie

Dovednosti:

- aktivní řidič

Informace o nabídce Technicko - obchodní zástupce (vhodné i pro OZZ)

Zaměstnavatel: MELON inox s.r.o.
Místo pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský kraj
Pozice: obchodní zástupce
Zařazení: prodej a obchod
Mzdové ohodnocení: 30 000 - 50 000 Kč
Kč/měsíc
Požadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
Benefity: bonusy/prémie