🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 € 🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 €
PRÁCE 🧰
Zimní pneu 🛞

Účetní (30-40 hodin týdně)

aktualizováno před týdnem a více účetní administrativní práce

Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s.

Ostrava

37 000 - 42 000 Kč Kč/měsíc

plný úvazek

Pozice: účetní středně velké organizace.

Předpokládaná hrubá mzda: 37 000 - 42 000 Kč dle dosažené praxe a prokázaných dovedností, dále možnost přiznání osobního příplatku

Obor: ekonomické

Nástup:dle dohody

Požadavky:

- minimálně VOŠ vzdělání ekonomického směru,
- minimálně 1 rok praxe v oboru,
- zdravotní způsobilost a výpis z rejstříku trestů
- znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel)
- aktivní znalost a praxe s ekonomicko-účetním software (výhodou mzdový a účetní program DUEL),
- dobrá orientace v základních zákonných normách (zákon o účetnictví, vyhláška č. 504/2002 Sb., České účetní standardy, zákon o daních z příjmů právnických osob, zákon o důchodovém pojištění, zákon o nemocenském pojištění, zákoník práce a další.)
- nepravidelná pracovní doba
- samostatnost
- zájem o profesní a osobnostní rozvoj, zájem přinášet a aplikovat nové postupy v praxi.

Hlavní pracovní náplň:

- vedení účetnictví obecně prospěšné společnosti dle aktuálních zákonných norem
- evidence pokladny, evidence majetku, fakturace,
- zpracování účetních dokladů, zpracování účetnictví v členění dle středisek (výkonů) a zakázek,
- kontrola a příprava podkladů pro zpracování projektů a vyúčtování dotací
- zpracování podkladů (sestav) pro vyúčtování darů a dotací
- sledování čerpání dotací a projektů
- příprava podkladů pro uzavření pracovních smluv a evidence pracovní doby, administrativní práce (korespondence, apod.)
- zpracování podkladů pro vedení mzdového účetnictví, zadávaní údajů do mzdového programu
- zpracování podkladů pro roční účetní závěrky a inventarizace zůstatků, zpracování podkladů pro roční audit
- zpracování podkladů pro daňové přiznání z příjmů právnických osob a další (nejsme plátci DPH)

Nabízíme:

- podporu profesního vzdělávání, možnost konzultací před zpracováním roční účetní závěrky s auditorem
- 5 týdnů dovolené po prvním roce PP, stravné
- uvazek 30 - 40 hodin týdně

Dovednosti:

- Znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel)
- Práce s PC - textový editor (Word)
- Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Informace o nabídce Účetní (30-40 hodin týdně)

Zaměstnavatel: Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s.
Místo pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský kraj
Pozice: účetní
Zařazení: administrativní práce
Mzdové ohodnocení: 37 000 - 42 000 Kč
Kč/měsíc
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Smluvní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek, Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Benefity: dovolená 5 týdnů