🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 € 🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 €
PRÁCE 🧰
Zimní pneu 🛞

VEDOUCÍ ÚDRŽBY

aktualizováno včera provozní údržbář/mechanik oborově technické práce

Polabská zelenina Přerov n.L., s.r.o.

Přerov nad Labem

od 48 000 Kč Kč/měsíc

plný úvazek

Náplň práce:

- organizuje, řídí a vykonává technické a technickoekonomické činnosti v oblasti zařízení potravinářské výroby
- zodpovídá za řešení a konzultace technických problémů a zajišťuje běžnou údržbu strojů, zařízení a objektu

Pracovní činnosti
- vedení údržby strojního vybavení, zodpovědnost za montáž, údržbu a opravy
- zajištění údržbářských prací na budově a v prostorách výroby
- rozpočtování nákladů na údržbu, opravy, investice (inovace)
- posuzování technického stavu zařízení
- koordinace jednotlivých fází realizace (údržby, opravy, investice)
- spolupráce při návrzích na změny (odstranění vad, zlepšení efektivnosti nebo zvýšení hospodárnosti)
- zpracování provozních řádů v souladu s návody k obsluze, údržbě a opravám
- vypracování plánů požadovaných prohlídek, revizí a údržby zařízení v souladu s platnou legislativou a potřebami společnosti
- spolupráce při výběru a rozhodování o nákupu technického vybavení

Požadavky:

- zkušenost s údržbou, technická zdatnost
- ŘP sk. B výhodou
- PC - běžná uživatelská zdatnost
- základní znalost AJ výhodou
- výhodou znalost v oblasti vyhlášky 50/1978 Sb. (NV 194/2022 Sb.)

Mzdové ohodnocení dohodou (dle znalostí a praxe).

Informace o nabídce VEDOUCÍ ÚDRŽBY

Zaměstnavatel: Polabská zelenina Přerov n.L., s.r.o.
Místo pracoviště: Přerov nad Labem, Středočeský kraj
Pozice: provozní údržbář/mechanik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: od 48 000 Kč
Kč/měsíc
Požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek