🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 € 🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 €
PRÁCE 🧰
Zimní pneu 🛞

Všeobecný/á účetní

aktualizováno před týdnem a více účetní administrativní práce

Centrum Kosatec, z. s.

Pardubice

od 36 000 Kč Kč/měsíc

plný úvazek

Náplň práce:

- vystavování odběratelských faktur, popř. dobropisů, zaúčtování
- evidence a účtování pokladny, banky (tvorba platebních příkazů), přijatých a vydaných faktur
- evidence a zpracování přiznání k DPH, kontrolní hlášení
- silniční daň, daň z nemovitosti, daň z příjmu práv. osob
- reporting, statistické výkazy, evidence
- příprava a vytváření měsíčních uzávěrek a spolupráce na přípravě a vytváření roční účetní závěrky
- spolupráce při inventarizacích, sledování obratů účtů
- příprava dokladů k zaúčtování, prvotní zpracování účetních dokladů
- evidence a archivace účetních dokladů a souvisejících dokumentů
- zpracování podkladů a účtování dohadných položek
- zpracování bankovních příkazů
- vystavování a proúčtování interních dokladů
- evidence majetku, TZH, vyřazení dl. majetku, odpisy majetku
- spolupráce na dalších účetních operacích

Požadavky:

- SŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru)
- praxe v účetnictví a na obdobné pozici alespoň 3 roky podmínkou
- kompletní znalost platné české účetní legislativy s důrazem na zákon o DPH a zákon o daních z příjmů
- znalost práce s PC (účetní SW)
- pečlivost, zaměření na detail
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, přesnost, učenlivost, loajalita
- schopnost týmové spolupráce, ochota pomoci v případě potřeby

Nabízíme:

- stabilní pracovní prostředí v prosperujícím podniku
- nástup dle dohody na pracovní smlouvu
- úvazek a mzda dle domluvy
- příjemné pracovní prostředí plné nápaditých a zapálených lidí
Zaměstnanecké benefity.

Dovednosti:

- MS Office
- Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
- Práce s PC - internet a elektronická pošta
- výhodou

Informace o nabídce Všeobecný/á účetní

Zaměstnavatel: Centrum Kosatec, z. s.
Místo pracoviště: Pardubice, Pardubický kraj
Pozice: účetní
Zařazení: administrativní práce
Mzdové ohodnocení: od 36 000 Kč
Kč/měsíc
Požadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek