🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 € 🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 €
PRÁCE 🧰
HROMADNÝ NÁKUP 🛞

Zámečník - obsluha ručního svařování laserem M/Ž

aktualizováno před týdnem a více zámečník oborově technické práce

MBG, spol. s r. o.

Zábřeh

25 000 - 26 000 Kč Kč/měsíc

Kontakt i osobní po telefonické dohodě mezi 7.30- 15.00 hodin

- Náplň práce:

- - zámečnické práce
- - spojení ocelových dílců dle výkresové dokumentace za pomocí ručního svařovacího laseru

- Požadavky:

- výuční list v oboru zámečník/strojírenství

- platný svářečský průkaz: Metoda ZK 135 MAG - výhodou

- Znalost výkresové dokumentace
- Praxe ve výrobě na stejné pozici - velkou výhodou

Zázemí stabilní české společnosti s orientací na zahraniční trhy - Japonsko, Amerika, Evropa, firemní kultura, pracujeme pro významné zákazníky: Amazon, Holba, Adidas, Calvin Klein apod. výkonnostní prémie, příspěvek na podnikové stravování - formou stravenkového bonusu, stravování v místě pracoviště, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dní dovolené, firemní akce, zaškolení, občerstvení na pracovišti

Dovednosti:

- metoda ZK 135 výhodou

Informace o nabídce Zámečník - obsluha ručního svařování laserem M/Ž

Zaměstnavatel: MBG, spol. s r. o.
Místo pracoviště: Zábřeh, Olomoucký kraj
Pozice: zámečník
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 25 000 - 26 000 Kč
Kč/měsíc
Požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
Benefity: dovolená 5 týdnů bonusy/prémie závodní stravování