🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 € 🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 €
PRÁCE 🧰
Zimní pneu 🛞

Hlavní skladník /vedoucí skladu

aktualizováno dnes skladník logistika a doprava

TEZAS servis a.s.

Panelová 289/6, Praha 9

35 000 - 37 000 Kč

Do našeho skladu náhradních dílů v Praze - Satalicích přijmeme pracovnici/ka na pozici vedoucí skladu.

Požadujeme:

  • spolehlivost, bezúhonnost, organizační schopnosti
  • znalost práce na PC
  • praxi práce ve skladu
  • VZV (není podmínkou, školení zajistíme)

Nabízíme:

  • fyzicky nenáročnou práci ve skladu v malém kolektivu
  • práci na HPP ve stabilní české firmě
  • zkrácenou pracovní dobu 7,5 h (po-pá 7.30-15.30 h)
  • 5 týdnů dovolené
  • nástupní plat až 37.000 Kč
  • odměny dle výsledku prodejů
  • mobilní telefon a možnost soukromého využití zvýhodněných tel. tarifů až na 5 čísel
  • příspěvek na závodní stravování
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • jazykový kurz angličtiny

Náplň práce:

  • vedení skladu náhradních dílů
  • příjem a výdej, v rámci dodávek zboží komunikace s dodavateli, odběrateli a dopravci
  • zpracování a evidence reklamací chybně dodaných dílů
  • průběžná kontrola stavu zásob
  • práce ve skladu - příležitostné vychystávání objednávek, balení pro přepravu, zaskladňování zboží (i s využitím VZV)

Nástup je možný ihned.

Informace o nabídce Hlavní skladník /vedoucí skladu

Zaměstnavatel: TEZAS servis a.s.
Místo pracoviště: Panelová 289/6, Praha 9, Hlavní město Praha
Pozice: skladník
Zařazení: logistika a doprava
Mzdové ohodnocení: 35 000 - 37 000 Kč
Požadované vzdělání: základní / vyučení
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Požadované jazyky: čeština
Benefity: dovolená 5 týdnů bonusy/prémie příspěvek na životní připojištění mobilní telefon pracovní oblečení závodní stravování školení příspěvek na penzijní připojištění
Vhodné pro: absolventy: ne bez praxe: ne cizince: ne důchodce: ne invalidní důchodce: ne na rodičovské dovolené: ne OZP: ne uprchlíky: ne