🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 € 🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 €
PRÁCE 🧰
HROMADNÝ NÁKUP 🛞

Řidič nákladního vozu IVECO s plošinou

naléhavé aktualizováno dnes řidič nákladního automobilu řidič motorového vozidla

Popis pracovní nabídky

  • Hledáme řidiče nákladního vozu IVECO s plošinou pro cesty Praha a okolí.

Náplň práce

  • Svozy zboží po našich místních pobočkách v ČR.

Požadujeme

  • Řidičský průkaz pro příslušné nákladní vozidlo IVECO.
  • Bezúhonnost.

Nabízíme

  • Pracovní doba pondělí - pátek.
  • Víkendy volné.
  • Benefity budou představeny na osobním pohovoru.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidič nákladního vozu IVECO s plošinou

Zaměstnavatel: SITEL, spol. s r.o.
Místo pracoviště: Nad Elektrárnou 1526/45, Praha 10, Hlavní město Praha
Pozice: řidič nákladního automobilu
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 35 000 - 43 000 Kč
Požadované vzdělání: středoškolské
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Požadované jazyky: čeština
Benefity: flexibilní pracovní doba stravenky bonusy/prémie sickdays příspěvek na životní připojištění vzdělávací kurzy mobilní telefon sleva na firemní výrobky/služby příspěvek na dopravu pracovní oblečení závodní stravování školení pojištění odpovědnosti zaměstnance vůči zaměstnavateli příspěvek na penzijní připojištění odměna za doporučení kolegy příspěvek na závodní stravování