🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 € 🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 €
PRÁCE 🧰
HROMADNÝ NÁKUP 🛞

Mechanici a opraváři motorových vozidel

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

AUTOSKLO TEAM s.r.o.

Praha 13

30 000 - 50 000 Kč Kč/měsíc

Do našeho týmu hledáme posilu na pozici automechanik – mechanik autoskel.
Jsme firma zabývající se opravami a výměnami autoskel od osobních, nákladních vozidel až po
velké autobusy. Fungujeme jinak než standartní servisy, kde jsou dané normo hodiny a podobné
systémy , u nás je důležitá efektivita, kvalita a rychlost vyřizování zakázek zajišťující zisk a v
neposlední řadě spokojenost našich klientů.
S rozrůstající se klientelou, by jsme rádi přivítali 2 nové kolegy do naší provozovny na Praze 5 –
Stodůlky, kteří by nám byli přínosem a pomohli v dalším rozvoji.

Náplň práce:

- Výměny a opravy autoskel u osobních, nakladních vozidel a autobusů
- Výměny a opravy autoskel výjezdním servisem v dané lokalitě
- Příjem zboží, výdej zboží, provádení inventur
- Pořizovaní fotodokumentace zakázek pro pojišťovnu, focení vozidel Cebia

Naše požadavky:

- Zájem a chuť o zadanou práci s aktivním přístupem
- Zručnost, technické myšlení
- Časovou flexibilitu – pružná pracovní doba dle monžství přijatých zakázek
- Fyzická zdatnost – manipulace s TIR a autobusovými skly
- Řidičský průkaz sk. B
- Vzdělání technického zaměření
- Nepožadujeme praxi, tím je pozice vhodná pro absolventy ihned po škole. Vše důležité vás rádi

naučíme :-)

Co vám nabízíme:

- Nástupní plat 30 000,-
- Platové ohodnocení dle měsíčního výdělku
- 13 plat
- Možnost osobního růstu na pozici přijímací technik
- Pracovní smlouva na dobu neurčitou
- Různé firemní výlety a akce
V případě že vás naše nabídka zaujala a chtěli by jste patřit do našeho “ TEAMU”, tak nás neváhejte
při osobní schůzce.
David Růžička

Informace o nabídce Mechanici a opraváři motorových vozidel

Zaměstnavatel: AUTOSKLO TEAM s.r.o.
Místo pracoviště: Praha 13, Hlavní město Praha
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 30 000 - 50 000 Kč
Kč/měsíc
Požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek