🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 € 🇦🇹 Diesel 1,62 € Natural 95 1,62 € 🇨🇿 Diesel 36,62 Kč Natural 95 39,16 Kč 🇩🇪 Diesel 1,60 € Natural 95 1,78 € 🇫🇷 Diesel 1,69 € Natural 95 1,82 € 🇭🇷 Diesel 1,41 € Natural 95 1,53 € 🇭🇺 Diesel 603,10 HUF Natural 95 608,00 HUF 🇮🇹 Diesel 1,70 € Natural 95 1,82 € 🇵🇱 Diesel 6,44 PLN Natural 95 6,45 PLN 🇸🇮 Diesel 1,53 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,52 € Natural 95 1,62 €
PRÁCE 🧰
Zimní pneu 🛞

Řidič skupiny. C, až 45 000 Kč

aktualizováno včera řidič nákladního automobilu řidič motorového vozidla

KAREL Moravec autodoprava

Připotoční 13, Praha 10

40 000 - 45 000 Kč

plný či zkrácený úvazek

Jsme Autodoprava Moravec, česká firma zaměřená na autodopravu a stavební služby. Naší specializací je odvoz sutě, zeminy a odpadu, demoliční práce, pokládka zámkové dlažby a další činnosti spojené s přepravou a stavebnictvím. Naše služby poskytujeme především v okolí Prahy a ve Středočeském kraji. Zakládáme si na kvalitní práci, spolehlivosti a dlouhodobých vztazích se zákazníky.

Hledáme řidiče nebo řidičku, kteří jsou spolehliví, samostatní a chtějí být součástí týmu, který je na trhu léta ověřený.

Náplň práce:

  • Přeprava zboží a materiálu po Praze a Středočeském kraji.
  • Nakládka a vykládka nákladu podle požadavků zákazníků.
  • Dodržování bezpečnostních předpisů a pravidel silničního provozu.
  • Denní komunikace s dispečery a zákazníky ohledně dodávek.

Co od Vás očekáváme:

  • Řidičský průkaz skupiny C.
  • Profesní průkaz a kartu řidiče.
  • Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici.
  • Spolehlivost a schopnost samostatného rozhodování.
  • Práce probíhá ve směnném provozu, takže budete potřebovat trochu flexibility.

Výhodou:

  • Zkušenosti s prací v přepravě stavebních materiálů.
  • Znalost okolí Prahy a Středočeského kraje.

Co Vám můžeme nabídnout:

Benefity:

  • Atraktivní mzda 35 000 – 45 000 Kč měsíčně.
  • Stabilní zaměstnání s možností dlouhodobé spolupráce.
  • Přátelské pracovní prostředí, kde se budete cítit jako doma.

Proč u nás pracovat?

  • Pohodlné pracovní prostředí a moderní technika.
  • Možnost dalšího vzdělávání a získávání zkušeností v přepravě a logistice.
  • Práce je vhodná i pro absolventy, cizince a seniory.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vaši odpověď a brzké setkání! Nástup možný ihned nebo dle domluvy.
S pozdravem,

Karel Moravec
Autodoprava Moravec

Informace o nabídce Řidič skupiny. C, až 45 000 Kč

Zaměstnavatel: KAREL Moravec autodoprava
Místo pracoviště: Připotoční 13, Praha 10, Hlavní město Praha
Pozice: řidič nákladního automobilu
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 40 000 - 45 000 Kč
Typ úvazku: plný či zkrácený úvazek
Smluvní vztah: HPP, DPP, ŽL
Vhodné pro: absolventy: ano důchodce: ano cizince: ano